EGE ÜNİVERSİTESİ

Bayındır Meslek Yüksekokulu

Çim alan Tesisi ve Yönetimi 2018/2019 güz dönemi ders programı

E.Ü. BAYINDIR MESLEKYÜKSEK OKULU

2018-2019 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ I. SINIF

 

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

 

09:00

 

09:45

BİTKİ TANIMA-I

(2+2)(D-2)

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI-I

(2+2)(D-10)

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ (2+2)(BİL.LAB.2)

BİTKİ MORFOLOJİSİ

(2+2)(D-3)

 

 

 

09:50

 

10:35

BİTKİ TANIMA-I

(2+2)(D-2)

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI-I

(2+2)(D-10)

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ (2+2) (BİL.LAB.2)

BİTKİ MORFOLOJİSİ

(2+2)(D-3)

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

(1+2)(D-2)

 

 

10:40

 

11.25       

BİTKİ TANIMA-I UYG.

(2+2) (D-2)

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI-I UYG.

(2+2) (D-10)

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ UYG. (2+2) (BİL.LAB.2)

BİTKİ MORFOLOJİSİ UYG.

(2+2) (D-3)

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

UYG.

(1+2) (D-2)

 

11:30

 

12:15

BİTKİ TANIMA-I UYG.

(2+2) (D-2)

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI-I UYG.

(2+2) (D-10)

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ UYG. (2+2) (BİL.LAB.2)

BİTKİ MORFOLOJİSİ UYG.

(2+2) (D-3)

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

UYG.

(1+2) (D-2)

 

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-I

(2+0) (D-2)

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

(2+0)(D-3)

YABANCI DİL-I

(2+0)

(KONFERANS SALONU)

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMALARI-I

(2+2)(D-5)

MATEMATİK

(2+0) (D-3)

 

14:05

 

14:50

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-I

(2+0) (D-2)

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

(2+0)(D-3)

YABANCI DİL-I

(2+0)

(KONFERANS SALONU)

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMALARI-I

(2+2)(D-5)

MATEMATİK

(2+0) (D-3)

 

14:55

 

15:40

TÜRK DİLİ-I

(2+0)(D-2)

 

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMALARI-I UYG.

(2+2) (D-5)

 

 

15:45

 

16:30

TÜRK DİLİ-I

(2+0) (D-2)

 

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMALARI-I UYG.

(2+2) (D-5)

 

KODU

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

 

000101

TÜRK DİLİ-I

2+0

OKT. ERDİNÇ ŞENGEL

 

000102

ATATÜRK İLK. VE İNKÇ TARİHİ-I

2+0

OKT. CANSEVER TANYERİ

 

000103

YABANCI DİL – I

2+0

 

 

000105

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ-I

2+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

 

000107

MATEMATİK

2+0

PROF.DR. ÖNDER YÜCEL

 

000109

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

2+0

DR.ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

 

000111

BİTKİ TANIMA-I

2+2

ÖĞR. GÖR. DR. MELTEM  WALLACE

 

000113

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI-I

2+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

 

000115

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMALARI-I

2+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ BÜLENT BUDAK

 

000117

BİTKİ MORFOLOJİSİ

2+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

 

000119

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

1+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

 

                     

 

 

 

 

 

 

 

 

E.Ü. BAYINDIR MESLEKYÜKSEK OKULU

2018-2019 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ PROGRAMI II. SINIF

 

 

 

 

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

 

09:00

 

09:45

BİTKİ-SU-TOPRAK İLİŞKİLERİ VE ATIK YÖNETİMİ

(2+0)(D-10)

ÇİM BİTKİLERİ HASTALIKLARI VE YÖNETİMİ

(2+2)(D-2)

 

ÇİM ALANLARDA DRENAJ

(2+2)(D-2)

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ

(2+2)(D-9)

 

 

 

09:50

 

10:35

BİTKİ-SU-TOPRAK İLİŞKİLERİ VE ATIK YÖNETİMİ

(2+0)(D-10)

ÇİM BİTKİLERİ HASTALIKLARI VE YÖNETİMİ

 (2+2)(D-2)

ÇİM ALANLARDA DRENAJ

(2+2)(D-2)

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ

(2+2)(D-9)

 

 

 

10:40

 

11.25       

GENEL EKONOMİ VE PAZARLAMA

(2+0)(D-3)

ÇİM BİTKİLERİ HASTALIKLARI VE YÖNETİMİ UYG.

(2+2) (D-2)

 

ÇİM ALANLARDA DRENAJ UYG.

(2+2) (D-2)

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ UYG.

(2+2) (D-9)

İNSAN KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ

(2+0)(D-7)

 

11:30

 

12:15

GENEL EKONOMİ VE PAZARLAMA

(2+0)(D-3)

ÇİM BİTKİLERİ HASTALIKLARI VE YÖNETİMİ UYG.

(2+2) (D-2)

 

ÇİM ALANLARDA DRENAJ UYG.

(2+2) (D-2)

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ UYG.

(2+2) (D-9)

İNSAN KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ

(2+0)(D-7)

 

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

 

ÇİM ALANLARINDA SULAMA

(2+2)(D-2)

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMALARI-III

(2+2)(D-4)

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ

(2+2)(D-2)

 

14:05

 

14:50

 

ÇİM ALANLARINDA SULAMA

(2+2)(D-2)

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMALARI-III

(2+2)(D-4)

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ

(2+2)(D-2)

 

14:55

 

15:40

 

ÇİM ALANLARINDA SULAMA UYG.

(2+2) (D-2)

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMALARI-III UYG.

(2+2) (D-4)

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ UYG.

(2+2) (D-2)

 

15:45

 

16:30

 

ÇİM ALANLARINDA SULAMAUYG.

(2+2) (D-2)

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMALARI-III UYG.

(2+2) (D-4)

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ UYG.

(2+2) (D-2)

KODU

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

 

000217

ÇİM BİTKİLERİ HASTALIKLARI VE YÖNETİMİ

2+2

PROF.DR. NECİP TOSUN

 

000201

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ

2+2

DR ÖĞR. ÜYESİ BÜLENT BUDAK

 

000205

ÇİM ALANLARINDA SULAMA

2+2

ÖĞR. GÖR. DR. ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU

 

000207

ÇİM ALANLARDA DRENAJ

2+2

DR.ÖĞR.ÜYESİ ALİ SALMAN

 

000209

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ

2+2

DR.ÖĞR.ÜYESİ ALİ SALMAN

 

000211

İNSAN KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ

2+0

PROF.DR. ÖNDER YÜCEL

 

000213

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA III

2+2

YRD. DOÇ.DR. ALİ SALMAN

 

000215

BİTKİ-SU-TOPRAK İLİŞKİLERİ VE ATIK YÖNETİMİ

2+0

DR.ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

 

000203

GENEL EKONOMİ VE PAZARLAMA

2+0

PROF.DR. ÖNDER YÜCEL