EGE ÜNİVERSİTESİ

Bayındır Meslek Yüksekokulu

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


‹
Bayındır Adalet Sarayının Peyzaj Çalışmasını yaptık

Ege Üniversitesi Bayındır Meslek Yüksekokulu olarak,Peyzaj ve Süs Bitkileri Programı 1. ve 2. sınıf öğrencilerimizle beraber yeni yapılan Bayındır Adalet Sarayı'nın peyzaj & devamı..
Bayındır MYO Çiçek Festivaline Renk Kattı.

Bu yıl 22’ncisi düzenlenen  “Uluslararası Bayındır Çiçek Festivali”,  düzenlenen törenle açıldı. Törenin açılışında il ve devamı..
Egeli Gençlerden Golf Sahalarına Teknik Gezi

 Meslek Yüksekokulumuz Çim Alan Tesisi ve Yönetimi Programı öğrencileri, mezuniyet öncesi Antalya Belek bölgesinde bulunan uluslararası nitelikteki golf sahalar devamı..
Kök Hücre ve Kan Bağışı

Ege Üniversitesi tarafından yürütülmekte olan "İyilik Hayat Kurtarır" kök hücre bağışı sosyal sorumluluk projesi kapsamında gerçekleştirilen bilgilend devamı..
22.Tanıtım Günleri

Ege Üniversitesi Rektörlüğü tarafından “Ege Üniversitesi Tanıtım Günleri” düzenlendi. Bu yıl yirmi ikinci kez yapılan etkinlikler 25 – 26 Nisan devamı..
Ege Üniversitesi 10.Bilim Haftası

Ege Üniversitesi 10.Bilim Haftası Etkinliğinde Yüksekokulumuz olarak standımızda yerimizi aldık,öğrencilerimizin standımıza ilgisi yoğundu.   devamı..
Bayındır Özel Kocatürk Kids'in Yüksekokulumuza ziyareti

  Ziyaretlerinden dolayı oldukça keyif aldığımız Bayındır Özel Kocatürk Kids Okulu Müdürü Sayın Evrim YILDIRIM Bey'e, tüm öğretmen ve öğrenci devamı..
Ege Üniversitesi 40.Kültür,Spor ve Sanat Şenliği

Ege Üniversitesi 40.Kültür,Spor ve Sanat Şenliği Merkez kampüsteki açılışla başladı.Açılışa rektörlüğümüzün temin ettiği araçlarla devamı..
İyilik Hayat Kurtarır

''İyilik hayat kurtarir." projesi kapsamında 4 Nisan 2019 saat 14:30-15:30 saatleri arasında okulumuz Konferans salonunda Üniversitemizin Kök hücre bağışı Sosyal Sorumlu devamı..
Kariyer ve Meslek Tanıtım Günü

Torbalı İşkur ve Okulumuzun düzenlediği Kariyer ve Meslek Tanıtım günlerinde Firmalar ve öğrencilerimiz bir araya geldiler. Öğrencilerimiz iş ve staj olanakları hakkında bilgi a devamı..
Elimi Tut Projesi Yüksekokulumuzda gerçekleştirildi.

Bayındır İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği ''Elimi Tut Projesi'' Yüksekokulumuzda gerçekleştirildi. devamı..
Mobil İzmir Gençlik Merkez açılışına ev sahipliği yaptı...

Gençlik projeleri destek programı 2018/2 kapsamında gerçekleşen, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından desteklenen "Mobil İzmir Gençlik Merkezi" açılışın devamı..
Rektörümüz Prof.Dr.Necdet BUDAK'ın Yüksekokulumuzu ziya...

Rektörümüz Prof. Dr. Necdet BUDAK "Rektör Öğrenci Söyleşileri" kapsamında yüksekokulumuzu ziyaret etti.Ziyareti sırasında öğretim elemanlarımız ve devamı..
›