EGE ÜNİVERSİTESİ

Bayındır Meslek Yüksekokulu

Çim alan Tesisi ve Yönetimi 2018/2019 bahar dönemi ders programı

E.Ü. BAYINDIR MESLEKYÜKSEK OKULU

2018-2019  ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ PROGRAMI I. SINIF

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

 

09:00

 

09:45

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI II

(2+2)

D3

BİTKİ TANIMA II

(2+2)

D9

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ

(2+2)

D2

ÇİM ALAN TES.YÖN. UYG. II

(2+2)

TOPRAK VE BİTKİ BESLEME

(2+2)

D9

 

 

09:50

 

10:35

 

 

10:40

 

11.25       

 

11:30

 

12:15

 

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

 

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-II

(2+0)

D8

 

YABANCI DİL II

(2+0)

KONF. SALONU

TARIMSAL EKOLOJİ II

(2+0)

D1

 

 

14:05

 

14:50

 

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-II

(2+0)

 

 

 

14:55

 

15:40

 

TÜRK DİLİ-II

(2+0)

D8

 

 

 

 

 

15:45

 

16:30

 

TÜRK DİLİ-II

(2+0)

 

 

 

 

 

                               

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

 

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-II

2+0

OKT.  CANSEVER TANYERİ

 

TÜRK DİLİ-II

2+0

OKT.  OKT.  ERDİNÇ ŞENGEL

 

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI II

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

 

BİTKİ TANIMA II

2+2

ÖĞR. GÖR. DR. MELTEM  WALLACE

 

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

 

YABANCI DİL

2+0

OKT. GAMZE YAŞAYANLAR

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA II

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

 

TARIMSAL EKOLOJİ

2+0

DR. ÖĞR. ÜYESİ BÜLENT BUDAK

 

TOPRAK VE BİTKİ BESLEME

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E.Ü. BAYINDIR MESLEKYÜKSEK OKULU

2018-2019 ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ PROGRAMI II. SINIF

 

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

09:00

 

09:45

 

 

ÇİM ALANLARDA YABANCI OT YÖNETİMİ

(2+2)

D1

ÇİM ALAN TES.YÖN. UYG. IV

(2+2)

ARAZİ DÜZENLEME

(2+2)

D2

 

09:50

 

10:35

 

 

 

10:40

 

11.25       

 

 

11:30

 

12:15

TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI (1+0)

D6

 

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

MEVSİMLİK SÜS BİTKİLERİ

(2+2)

D3

ÇİM ZARARLILARI BİYOLOJİSİ VE YÖNETİMİ (2+2)

D2

SPOR ALANLARDA ÇİM

(2+2)

D2

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

(2+0)

D8

 

14:05

 

14:50

 

14:55

 

15:40

TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI (0+2)

D8

 

15:45

 

16:30

 

 

 

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

 

İŞ SAĞLIĞI VE GÜVENLİĞİ

2+0

PROF. DR. ÖNDER YÜCEL

 

MEVSİMLİK SÜS BİTKİLERİ

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

 

ÇİM ZARARLILARI BİYOLOJİSİ VE YÖNETİMİ

2+2

ARAŞ.GÖR. DR. PINAR ÖZSARI

 

ÇİM ALANLARDA YABANCI OT YÖNETİMİ

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ HASAN DEMİRKAN

 

SPOR ALANLARDA ÇİM

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYG. IV

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ BÜLENT BUDAK

 

TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI

TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI

1+0

0+2

ÖĞR. GÖR. DR. MELTEM  WALLACE

DR. ÖĞR. ÜYESİ BÜLENT BUDAK

 

ARAZİ DÜZENLEME

2+2

ARAŞ. GÖR. DR. TUĞBA YILDIRIM

ARAŞ.GÖR. DR. HATİCE GÜRGÜLÜ