EGE ÜNİVERSİTESİ

Bayındır Meslek Yüksekokulu

Çim alan Tesisi ve Yönetimi 2019/2020 güz dönemi ders programı

 

E.Ü. BAYINDIR MESLEKYÜKSEK OKULU

2019-2020  ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ PROGRAMI I. SINIF

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

09:00

 

09:45

BİTKİ TANIMA I

(2+2) (D-3)

BİLGİ İLETİŞİM TEKMOLOJİSİ

(2+2) (BİL.LAB 2)

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA I

(2+2) (D-2)

MATEMATİK

(2+0) (D-2)

 

 

09:50

 

10:35

BİTKİ TANIMA I

 

(2+2) (D-3)

BİLGİ İLETİŞİM TEKMOLOJİSİ(2+2) (BİL.LAB 2)

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA I

(D-2)

 

MATEMATİK

 

(2+0) (D-2)

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

(1+2) (D-9)

 

10:40

 

11.25       

BİTKİ TANIMA I

UYG. (2+2)

 

BİLGİ İLETİŞİM TEKMOLOJİSİ

UYG. (2+2)

 (BİL.LAB 2)

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA I UYG.

 

 

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ UYG.

 

11:30

 

12:15

BİTKİ TANIMA I

UYG. (2+2)

 

BİLGİ İLETİŞİM TEKMOLOJİSİ

UYG. (2+2)

 (BİL.LAB 2)

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA I UYG

 

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ UYG.

 

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-I

(2-0) (D-2)

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI I

(2+2) (D-3)

YABANCI DİL I

(2+0) (KONFERANS SALONU)

 

BİTKİ MORFOLOJİSİ

(2+2) (D-8)

14:05

 

14:50

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-I

(D-2)

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI I (D-3)

 

YABANCI DİL I (KONFERANS SALONU)

 

 

BİTKİ MORFOLOJİSİ

 

(2+2) (D-8)

14:55

 

15:40

TÜRK DİLİ-I

(2+0) (D-2)

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI I

UYG.

 

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

(2+0) (D-2)

 

BİTKİ MORFOLOJİSİ

UYG.

 

15:45

 

16:30

TÜRK DİLİ-I (D-2)

 

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI I

UYG

 

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

(D-2)

 

 

BİTKİ MORFOLOJİSİ UYG.

 

 

 

KODU

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

000101

TÜRK DİLİ-I

2+0

OKT. ERDİNÇ ŞENGEL

000102

ATATÜRK İLK. VE İNKÇ TARİHİ-I

2+0

OKT. CANSEVER TANYERİ

000103

YABANCI DİL – I

2+0

ÖĞR.GÖR. GAMZE YAŞAYANLAR

000105

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ-I

2+2

PROF.DR. ÖNDER YÜCEL

000107

MATEMATİK

2+0

PROF.DR. ÖNDER YÜCEL

000109

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

2+0

DR.ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

000111

BİTKİ TANIMA-I

2+2

ÖĞR. GÖR. DR. MELTEM  WALLACE

000113

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI-I

2+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

000115

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMALARI-I

2+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ BÜLENT BUDAK

000117

BİTKİ MORFOLOJİSİ

2+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

000119

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

1+2

PROF.DR. ÖNDER YÜCEL

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E.Ü. BAYINDIR MESLEKYÜKSEK OKULU

2019-2020  ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ PROGRAMI II. SINIF

 

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

09:00

 

09:45

BİTKİ-SU-TOPRAK İLİŞKİLERİ VE ATIK YÖNETİMİ

(2+0) (D-9)

ÇİM ALANLARDA SULAMA

(2+2) (D-2)

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA III

(2+2) (D-8)

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ

(2+2) (D-9)

ÇİM ALANLARDA DRENAJ

(2+2) (D-2)

 

09:50

 

10:35

BİTKİ-SU-TOPRAK İLİŞKİLERİ VE ATIK YÖNETİMİ

(2+0) (D-9)

 

ÇİM ALANLARDA SULAMA (D-2)

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA III (D-8)

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ (2+2) (D-9)

 

ÇİM ALANLARDA DRENAJ (2+2)

(D-2)

 

 

10:40

 

11.25       

 

ÇİM ALANLARDA SULAMA UYG.

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA III

UYG.

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ UYG.

 

ÇİM ALANLARDA DRENAJ

UYG.

11:30

 

12:15

 

ÇİM ALANLARDA SULAMA UYG.

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA III

UYG.

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ UYG.

 

ÇİM ALANLARDA DRENAJ

UYG.

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

 

 

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ

(2+2) (D-8)

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ

(2+2) (D-2)

GENEL EKONOMİ VE PAZARLAMA

(2+0) (D-2)

14:05

 

14:50

 

 

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ (D-8)

 

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ(D-2

)

 

GENEL EKONOMİ VE PAZARLAMA (2+0) (D-2)

 

14:55

 

15:40

 

 

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ UYG.

 

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ UYG.

 

İNSAN KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ

(2+0) (D-2)

15:45

 

16:30

 

 

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ UYG.

 

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ UYG.

 

İNSAN KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ (2+0)

(D-2)

 

 

 

KODU

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

000201

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ

2+2

DR ÖĞR. ÜYESİ BÜLENT BUDAK

000203

GENEL EKONOMİ VE PAZARLAMA

2+0

DOÇ.DR. HAKAN ADANACIOĞLU

000205

ÇİM ALANLARINDA SULAMA

2+2

ÖĞR. GÖR. DR. ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU

000207

ÇİM ALANLARDA DRENAJ

2+2

DR.ÖĞR.ÜYESİ ALİ SALMAN

000209

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ

2+2

PROF.DR. BÜLENT ÇAKMAK

000211

İNSAN KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ

2+0

PROF.DR. ÖNDER YÜCEL

000213

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA III

2+2

DR. ÖĞR.ÜYESİ ALİ SALMAN

000215

BİTKİ-SU-TOPRAK İLİŞKİLERİ VE ATIK YÖNETİMİ

2+0

DR.ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

000223

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN