EGE ÜNİVERSİTESİ

Bayındır Meslek Yüksekokulu

Seracılık 2019/2020 bahar dönemi ders programı

E.Ü. BAYINDIR MESLEK YÜKSEKOKULU

2019-2020 ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

SERACILIK PROGRAMI I.SINIF

 

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

09:00

 

09:45

ATATÜRK İLKELERİ

VE İNKILAP TARİHİ- II

( 2+0 ) (D-8)

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ

( 2+2 ) (D-2)

SERA KLİMASI

( 2+2 )

(TEK.RES.1)

 

KESME ÇİÇEK YETİŞTİRİCİLİĞİ

(2+2) D2

 

09:50

 

10:35

ATATÜRK İLK.

VE İNKILAP TARİHİ- II

( 2+0 )

 

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ

( 2+2 ) (D-2)

SERA KLİMASI

( 2+2 )

(TEK.RES.1)

 

KESME ÇİÇEK YETİŞTİRİCİLİĞİ

(2+2)

 

10:40

 

11.25       

TÜRK DİLİ- II

( 2+0 )

(D-8)

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ UYG.

( 2+2 )

 

SERA KLİMASI

 UYG. ( 2+2 )

(TEK.RES.1)

SERACILIK UYG.-II (0+4)(UYGULAMA ALANI)

 

KESME ÇİÇEK YETİŞTİRİCİLİĞİ UYG. (2+2)

11:30

 

12:15

TÜRK DİLİ- II

( 2+0 )

 

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ UYG.

( 2+2 )

SERA KLİMASI UYG. ( 2+2 )

(TEK.RES.1)

SERACILIK UYG.- II (0+4) (UYGULAMA ALANI)

 

KESME ÇİÇEK YETİŞTİRİCİLİĞİ  UYG. (2+2)

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

SERA YAPIM TEKNİĞİ ( 2+2 )

(TEK.RES.2)

SERACILIK UYG.-II (0+4)(UYGULAMA ALANI)

 

 

YABANCI DİL-II

(2+0) (KONF. SALONU)

 

 

14:05

 

14:50

SERA YAPIM TEKNİĞİ ( 2+2 )

(TEK.RES.2)

SERACILIK UYG.- II (0+4)(UYGULAMA ALANI)

 

 

YABANCI DİL-II

(2+0) (KONF. SALONU)

 

SERALARDA BİLİŞİM  VE OTOMASYON TEKNOLOJİSİ KULLANIMI (2+0) (D-8)

14:55

 

15:40

SERA YAPIM TEKNİĞİ UYG.

( 2+2 )

(TEK.RES.2)

TARIMSAL EKOLOJİ

( 2+0 ) (D-1)

 

 

 

SERALARDA BİLİŞİM  VE OTOMASYON TEKNOLOJİSİ KULLANIMI (2+0)

15:45

 

16:30

SERA YAPIM TEKNİĞİ UYG.

( 2+2 )

(TEK.RES.2)

TARIMSAL EKOLOJİ

( 2+0 )

(D-1)

 

 

 

 

KODU

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

00092

TÜRK DİLİ-II

( 2+0 )

OKT.  ERDİNÇ ŞENGEL

00094

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKİLAP TARİHİ-II

( 2+0 )

OKT. CANSEVER TANYERİ

00096

YABANCI DİL-II

( 2+0 )

OKT. GAMZE YAŞAYANLAR

00112

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ

(2+2)

DR. ÖĞR. ÜYESİ HALE DUYAR

00114

SERA KLİMASI

(2+2)

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU

00124

SERA YAPIM TEKNİĞİ    

(2+2)

DR. ÖĞR. ÜYESİ. ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU

00128

SERACILIK UYGULAMALARI II

(0+4)

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU DR. ÖĞR. ÜYESİ HALE DUYAR

00130

KESME ÇİÇEK YETİŞTİRİCİLİĞİ

(2+2)

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU

 

SERALARDA BİLİŞİM  VE OTOMASYON TEKNOLOJİSİ KULLANIMI

(2+0)

DR. ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

00132

TARIMSAL EKOLOJİ

(2+0)

DR. ÖĞR. ÜYESİ HALE DUYAR

 

 

 

 

 

E.Ü. BAYINDIR MESLEKYÜKSEK OKULU

2019-2020 ÖĞRETİM YILI BAHAR YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

SERACILIK PROGRAMI 2.SINIF

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

09:00

 

09:45

İÇ MEKAN BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ- II

(2+2) (D-1)

 

GÜBRELER VE GÜBRELEME

(2+2) (D-1)

 

 

TOPRAKSIZ TARIM

( 2+2 ) (D-1)

 

 

 

09:50

 

10:35

İÇ MEKAN BİTKİLERİ YETİŞTİRİCLİĞİ- II (2+2) (D-1)

GÜBRELER VE GÜBRELEME

(2+2) (D-1)

 

 

TOPRAKSIZ TARIM

( 2+2 )

(D-1)

TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI

 (1+2) (D-8)

 

10:40

 

11.25       

İÇ MEKAN BİTKİLERİ YETİŞTİRİCLİĞİ- II UYG.(2+2)

GÜBRELER VE GÜBRELEME UYG.

(2+2)

 

 

TOPRAKSIZ TARIM UYG.

( 2+2 )

TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI

 (1+2)

11:30

 

12:15

İÇ MEKAN BİTKİLERİ YETİŞTİRİCLİĞİ II UYG.(2+2)

GÜBRELER VE GÜBRELEME UYG.

(2+2)

 

 

TOPRAKSIZ TARIM UYG.

( 2+2 )

TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI

 (1+2)

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

SERACILIK UYG.-IV (0+4)(UYGULAMA ALANI)

 

SERA BİTKİLERİ ZARARLILARI VE MÜCADELESİ

( 2+2 ) (D-2)

SERA PROJELENDİRME

( 2+2 )(TEK.RES.2)

SERADA SEBZE YETİŞTİRİCİLİĞİ- II

(2+2) (D-1)

 

14:05

 

14:50

SERACILIK UYG.- IV (0+4)(UYGULAMA ALANI)

 

SERA BİTKİLERİ ZARARLILARI VE MÜCADELESİ

( 2+2 ) (D-2)

SERA PROJELENDİRME

( 2+2 )(TEK.RES.2)

SERADA SEBZE YETİŞTİRİCİLİĞİ- II

(2+2)

 

14:55

 

15:40

SERACILIK UYG.- IV (0+4)(UYGULAMA ALANI)

SERA BİTKİLERİ ZARARLILARI VE MÜCADELESİ UYG.

( 2+2 )

SERA PROJELENDİRME UYG.

( 2+2 )(TEK.RES.2)

SERADA SEBZE YETİŞTİRİCİLİĞİ- II UYG.

(2+2)

 

15:45

 

16:30

SERACILIK UYG.-IV (0+4) (UYGULAMA ALANI)

SERA BİTKİLERİ ZARARLILARI VE MÜCADELESİ UYG.

( 2+2 )

SERA PROJELENDİRME  UYG. (TEK.RES.2)

( 2+2 )

SERADA SEBZE YETİŞTİRİCİLİĞİ- II UYG.

(2+2)

 

 

KODU

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

00206

GÜBRELER VE GÜBRELEME

(2+2)

DR. ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

00223

SERACILIK UYGULAMALARI- IV

(0+4)

DR. ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

00226

SERA BİTKİLERİ ZARARLILARI VE MÜCADELESİ

(2+2)

ARŞ.GÖR.DR. AHMET HATİPOĞLU

00228

TOPRAKSIZ TARIM

(2+2)

DR. ÖĞR. ÜYESİ HALE DUYAR

00232

SERA PROJELENDİRME

(2+2)

DR. ÖĞR.ÜYESİ ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU

00234

SERADA  SEBZE YETİŞTİRİCİLİĞİ- II

(2+2)

DR. ÖĞR. ÜYESİ HALE DUYAR

00236

TOPLUMA HİZMET UYGULAMALARI

(1+2)

PROF. DR. ÖNDER YÜCEL

00238

İÇ MEKAN BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ- II

(2+2)

ÖĞR.GÖR.ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU