EGE ÜNİVERSİTESİ

Bayındır Meslek Yüksekokulu

Güncel

Haberler

DAHA FAZLA


Konferans Akıllı Tekstillerde Son Gelişmeler ve Teknolo...

Yüksekokulumuz konferans salonunda 30.12.2019 tarihinde ''Akıllı Tekstillerde Son Gelişmeler ve Teknolojik Uygulamalar''''konulu konferans devamı..
Konferans-Günümüz Tekstil Baskı Teknikleri

Yüksekokulumuz konferans salonunda 26 Aralık 2019 Perşembe Günü ''Günümüz  Tekstil Baskı Teknikleri''konulu konferans verilmiştir.Verdiği devamı..
Eğitim-Bitki Yetiştirmeyi Öğreniyorum

25.12.2009 tarihinde yüksekokulumuzda, Egesem işbirliği ile Zeytinova İlkokulu 4. sınıf öğrencilerine Dr. Öğr. Üyesi Handan ÇAKAR, Dr. Öğr. Üyesi devamı..
Huzurevi Ziyareti

Meslek Yüksekokulumuz öğrencileri,öğretim elemanımız Prof.Dr.Önder YÜCEL  ile birlikte Ödemiş'te bulunan Mutahhar Şerif Başoğlu Huzurevi'ni devamı..
KONFERANS-Tarımsal Üretimde Yenilikçi Bir Ürün Olan Ver...

Tarımsal Üretimde Yenilikçi Bir Ürün Olan Vermikompostun kullanımı konulu semineri veren VERMİS Tarım ve Hayvancılık San.Tic.Ltd.Şti. Satış Direktörü devamı..
PANEL-Bayındır İlçesi Süs Bitkileri Üretim Potansiyeli ...

Okulumuzda gerçekleştirilen ''Bayındır İlçesi Süs Bitkileri Üretim Potansiyeli ve Geleceği'' konulu panele katkıda bulunan başta Bayındır Belediye devamı..
Konferans-Peyzaj Mimarlığı Çalışma Alanları ve Uygulama...

Yüksekokulumuz konferans salonunda Peyzaj Yüksek Mimarı Elvin SÖNMEZ GÜLER'İN KATILIMI katılımı  ile ''Peyzaj Mimarlığı Çalışma Alanları ve devamı..
Kariyer Yolculuğu Seminerleri

Yüksekokulumuz konferans salonunda 09.12.2019 tarihinde  mezun olan öğrencilerimizin katılımı ile ''Kariyer Yolcuğu Semineri'' düzenlenmiştir.Bizleri devamı..
İklim Neleri Değiştiriyor Konulu Konferans

  Yüksekokulumuz konferans salonunda Ege Üniversitesi Ziraat Fakültesi Peyzaj  Mimarlığı Bölümü Öğretim Üyesi Doç.Dr. devamı..
11 Milyon Fidan Dikimi Kampanyası

Cumhurbaşkanlığımız tarafından Milli Ağaçlandırma Günü ilan edilen 11.11.2019 tarihinde ,Tarım ve Orman Bakanlığımız öncülüğünde 81 ilde 2023 devamı..
Mimarlık ve Moda Konulu Konferans

Yüksekokulumuz konferans salonunda 9 Eylül Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Prof.Dr. Sayın Hümeyra BİROL'un katılımı  ile devamı..
Dikey Geçiş Sınavı (DGS) Hakkında Öğrenci Bilgilendirme...

Yüksekokul Müdürlüğümüzün bir organizasyonu olarak, Dikey Geçiş Sınavı (DGS)'ye girecek öğrencilerin bilgilendirilmesi amacıya Tasarı devamı..
Meme Kanseri Erken Tanı Semineri

Bayındır Halk Sağlığı İlçe Müdürlüğünden okulumuza gelen sağlık ekibimiz öğrencilerimize ''Meme Kanserinde Erken Tanı'' konulu semineri devamı..
Kadına Yönelik Şiddet Semineri.

Bayındır Halk Sağlığı İlçe Müdürlüğünden Dr.Dilşat BELİCE öğrencilerimize ''kadına Yönelik Şiddet'' konulu semineri devamı..
Bayındır MYO Yönetimi olarak Kamu ve Özel Kurumların Ye...

Bayındır Kaymakamı Sayın Mehmet Ali ÖZTÜRK,Bayındır Belediye Başkanı Sayın Uğur DEMİREZEN,Değerli Kurum Amirleri ve S.T.K  Yetkilileri ile okulumuzda öğle devamı..