Çerez Örnek

Müdürün Mesajı

 

Sevgili Öğrenciler,

İzmir’in ve ülkemizin köklü eğitim kurumlarından biri olan Ege Üniversitesinin Bayındır Meslek Yüksekokuluna hoş geldiniz.

Üniversitemizin Bayındır yerleşkesinde yer alan Bayındır Meslek Yüksek Okulu’nda 4 bölüm altında yaklaşık 300 öğrenciye eğitim vermektedir.. Yüksek Okulumuz, bünyesindeki önlisans programlarını yoğun bir şekilde   icra ederek sizleri, ulusal ve uluslararası platformlarda, ilgili sektörlerde üstleneceği mesleki görevleri en iyi şekilde yerine getiren, hızlı gelişmelere ve değişimlere açık, yurt ve dünya sorunlarına duyarlı, karşılaştığı problemlere çözümler üretebilen nitelikte elemanlar olarak yetiştirmeyi hedeflemiş ve bu hedef doğrultusunda çalışmalarına hız vermiştir. Sahip olduğu fiziki imkânlar, güçlü akademik kadrosu, uygulama alanı  ile ülkemizin en gelişmiş Meslek Yüksek Okullarından biri olan Ege Üniversitesi Bayındır  Meslek Yüksekokulu’nun öğrencisi olma ayrıcalığına erişmiş olmanızdan dolayı sizleri tebrik ediyorum.

Dünyada her geçen gün yeni değişimler, gelişmeler olmakta ve olmaya da devam etmektedir. Ülkemiz, bu değişimlere uymak ve geçmişte olduğu gibi bugün de geleneksel değerlerimizden kopmadan, dünyanın gitmekte olduğu yöne gitmek durumundadır. Bugünün eğitilmekte olan gençleri, yarının ise sorumluluk üstlenecek yetişkinleri olan sizlerle birlikte, ülkemizin geleceğini kurmak, yarınlara güvenle ulaşmak bir eğitimci olarak bizlerin en büyük arzusudur. Bu yolda başarılı olmanın çok çalışılmaktan geçtiğinin idrakiyle seçtiğiniz yolun açık, yaşantınızın anlamlı ve mesleğinizin başarılarla dolu olmasını diliyorum.

Sevgi ve başarı dileklerimle,
                                                                   

                                                                                                                        Doçent Dr.

                                                                                                                        Ali SALMAN

                                                                                                                        Bayındır  Meslek Yüksekokulu Müdürü


Ege Üniversitesi

EGE ÜNİVERSİTESİ