EGE ÜNİVERSİTESİ

Bayındır Meslek Yüksekokulu

Bayındır MYO Çiçek Festivaline Renk Kattı.

Bu yıl 22’ncisi düzenlenen  “Uluslararası Bayındır Çiçek Festivali”,  düzenlenen törenle açıldı. Törenin açılışında il ve ilçe protokolünden önemli isimler yer aldı.  500’ü aşkın çiçek üreticisinin stant açtığı festivalde Ege Üniversitesini Bayındır Meslek Yüksekokulu temsil etti. Yüksekokul Müdür Vekili Dr. Öğretim Üyesi Handan Çakar, Müdür Yardımcısı Dr. Öğretim Üyesi Özlem Akat Saraçoğlu ve yüksekokul personeli, standı ziyaret eden vatandaşlarla yakından ilgilendi. 

Yüksekokul Müdür Vekili Dr. Öğretim Üyesi Handan Çakar, “Bu yıl 22’ncisi düzenlenen Bayındır Uluslararası Çiçek Festivalinde tüm üreticilerle birlikte Ege Üniversitesi Bayındır Meslek Yüksekokulu olarak yer almaktan mutluluk ve gurur duyuyoruz” diye konuştu. 

Festivale renk katan Bayındır MYO standında yüksekokul bünyesinde üretilen pek çok süs bitkisi sergilendi. Ayrıca, Moda Tasarımı Bölümü Koordinatörü Öğr. Gör. Kemal Yanmaz tarafından yapılan ve tamamı canlı çiçeklerden oluşan tavus kuşu heykeli ziyaretçiler tarafından yoğun ilgi gördü.

Haber için    http://www.gunaydinaliaga.com/mobi/bayindir-myo-cicek-festivaline-renk-katti-30034h.htm

 

                    https://egeajans.ege.edu.tr/?p=8251