Make font size smaller Make font size default Make font size larger

EGE ÜNİVERSİTESİ

Bayındır Meslek Yüksekokulu

Eski Öğrenciler İçin Ders Programları

EGE ÜNİVERSİTESİ

BAYINDIR MESLEK YÜKSEKOKULU

2020–2021 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

 

MODA TASARIMI –I

 

GÜN

-------

SAAT

PAZARTESİ

 

SALI

 

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

 

09:00

09:45

TÜRK DİLİ I

 (2+0)

 

TEMEL SANAT EĞİTİMİ I (4+4)

 

 

MESLEKİ MATEMATİK

(2+0)

 

KALIP HAZIRLAMA I (2+2)

 

 

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ (2020 öncesi kayıtlı öğrenciler)

 

09:50

10:35

TÜRK DİLİ I

 

TEMEL SANAT EĞİTİMİ I

MESLEKİ MATEMATİK

KALIP HAZIRLAMA I

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ I

 

 

10:40

11.25

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I (2+0)

 

TEMEL SANAT EĞİTİMİ I

 

KALIP HAZIRLAMA I

(UYG)

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ I

 

11:30

12:15

ATATÜRK İLKELERİ VE İNKILAP TARİHİ I

TEMEL SANAT EĞİTİMİ I

 

KALIP HAZIRLAMA I

(UYG)

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ I

(UYG)

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

13:15

14:00

KARİYER PLANLAMA (1+0)

TEMEL SANAT EĞİTİMİ I

(UYG)

 

YABANCI DİL I (2+0)

 

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ (2+1)

 

 

ESTETİK VE SANAT(3+1)

 

14:05

14:50

 

TEMEL SANAT EĞİTİMİ I

(UYG)

YABANCI DİL I

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ

ESTETİK VE SANAT

14:55

15:40

 

TEMEL SANAT EĞİTİMİ I

(UYG)

 

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ

(UYG)

ESTETİK VE SANAT

15:45

16:30

 

TEMEL SANAT EĞİTİMİ I

(UYG)

 

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

(1+0)

ESTETİK VE SANAT

(UYG)

 

DERSİN ADI

KREDİSİ

ÖĞRETİM ELEMANI

TÜRK DİLİ I

2+0

OKT. ERDİNÇ ŞENGEL

ATATÜRK İLK. VE İNKILÂP TARİHİ I

2+0

OKT. CANSEVER TANYERİ

YABANCI DİL I

2+0

ÖĞR.GÖR GAMZE YAŞAYANLAR

MESLEKİ MATEMATİK

2+0

PROF. DR. ÖNDER YÜCEL

TEMEL SANAT EĞİTİMİ I

4+4

ÖĞR. GÖR. KEMAL YANMAZ

TEKSTİL TEKNOLOJİSİ I

2+2

ÖĞR.GÖR.CEREN LÜLECİ

KALIP HAZIRLAMA I

2+2

ÖĞR. GÖR. DİLEK YURT

ESTETİK VE SANAT

3+1

ÖĞR. GÖR. KEMAL YANMAZ

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ

2+1

ÖĞR. GÖR. CEREN LÜLECİ

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

1+0

ÖĞR. GÖR. CEREN LÜLECİ

KARİYER PLANLAMA

1+0

ÖĞR. GÖR. DİLEK YURT

 

 

 

 

EGE ÜNİVERSİTESİ

BAYINDIR MESLEK YÜKSEKOKULU

2020–2021 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

 

MODA TASARIMI –II

 

GÜN

-------

SAAT

PAZARTESİ

 

SALI

 

ÇARŞAMBA

PERŞEMBE

CUMA

 

09:00

09:45

İŞLETME YÖNETİMİ-I (2+0)

 

GİYSİ ÜRETİMİ (2+2)

 

SUNUM TEKNİKLERİ (2+1)

 

BİLGİSAYAR DESTEKLİ GİYSİ TASARIMI

I (2+2)

 

GİYSİ TASARIMI 1

(2+2)

 

09:50

10:35

İŞLETME YÖNETİMİ-I

GİYSİ ÜRETİMİ (2+2)

SUNUM TEKNİKLERİ

BİLGİSAYAR DESTEKLİ GİYSİ TASARIMI I

GİYSİ TASARIMI 1

 

10:40

11.25

GİYSİ TARİHİ

(2+0)

          

 

GİYSİ ÜRETİMİ

 (UYG)

SUNUM TEKNİKLERİ

(UYG)

BİLGİSAYAR DESTEKLİ GİYSİ TASARIMI I

(UYG)

GİYSİ TASARIMI 1

(UYG)

 

11:30

12:15

GİYSİ TARİHİ (2+0)

GİYSİ ÜRETİMİ

(UYG)

 

BİLGİSAYAR DESTEKLİ GİYSİ TASARIMI I

(UYG)

GİYSİ TASARIMI 1

(UYG)

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

13:15

14:00

 

KALIP HAZIRLAMA III

(2+2)

 

MODA RESMİ VE İLLÜSTRASYONU I (3+1)

 

ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ (3+1)

 

 

 

14:05

14:50

 

KALIP HAZIRLAMA III

 

MODA RESMİ VE İLLÜSTRASYONU I

ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

 

14:55

15:40

 

KALIP HAZIRLAMA III

(UYG)

 

MODA RESMİ VE İLLÜSTRASYONU I

ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

 

15:45

16:30

 

KALIP HAZIRLAMA III

(UYG)

 

MODA RESMİ VE İLLÜSTRASYONU

(UYG)I

ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

(UYG)

 

DERSİN ADI

KREDİSİ

ÖĞRETİM ELEMANI

GİYSİ TASARIMI 1

2+2

ÖĞR. GÖR. KEMAL YANMAZ

GİYSİ ÜRETİMİ

2+2

ÖĞR. GÖR. DİLEK YURT

MODA RESMİ VE İLLÜSTRASYONU I

3+1

ÖĞR. GÖR. KEMAL YANMAZ

İŞLETME YÖNETİMİ 1

2+0

PROF. DR. ÖNDER YÜCEL

ARAŞTIRMA YÖNTEM VE TEKNİKLERİ

3+1

ÖĞR. GÖR. DİLEK YURT

BİLGİSAYAR DESTEKLİ GİYSİ TASARIMI I

2+2

ÖĞR. GÖR. KEMAL YANMAZ

SUNUM TEKNİKLERİ

2+1

ÖĞR.GÖR. CEREN LÜLECİ

GİYSİ TARİHİ

2+0

ÖĞR. GÖR. DİLEK YURT

KALIP HAZIRLAMA III

2+2

ÖĞR. GÖR. DİLEK YURT

 

E.Ü. BAYINDIR MESLEKYÜKSEK OKULU

2020-2021 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

PEYZAJ  ve SÜS BİTKİLERİ PROGRAMI I. SINIF

(2020 öncesi kayıtlı öğrenciler)

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

09:00

 

09:45

TÜRK DİLİ-I

(2+0)

YAPI BİLGİSİ

(2020 öncesi kayıt olanlar) (1+2)

PEYZAJ ÇİZİM TEKNİĞİ-I

(2+2)

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ

(2+2)

 

 

 

09:50

 

10:35

TÜRK DİLİ-I

(2+0)

YAPI BİLGİSİ UYG.

(2020 öncesi kayıt olanlar) (1+2)

PEYZAJ ÇİZİM TEKNİĞİ-I

(2+2)

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ

(2+2)

 

 

 

10:40

 

11.25       

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-I

(2+0)

YAPI BİLGİSİ UYG.

(2020 öncesi kayıt olanlar) (1+2)

PEYZAJ ÇİZİM TEKNİĞİ-I UYG.

(2+2)

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ UYG.

(2+2)

 

 

11:30

 

12:15

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-I

(2+0)

 

PEYZAJ ÇİZİM TEKNİĞİ-I UYG.

(2+2)

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ UYG.

(2+2)

 

 

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

PEYZAJ UYGULAMALARI-I UYG.

(0+4)

 

BİTKİ EKOLOJİSİ

(2+0)

 

YABANCI DİL-I

(2+0)

 

ÖLÇME BİLGİSİ

(2+0)

KARİYER PLANLAMA(1+0)

14:05

 

14:50

PEYZAJ UYGULAMALARI-I

UYG.

(0+4)

BİTKİ EKOLOJİSİ

(2+0)

YABANCI DİL-I

(2+0)

 

ÖLÇME BİLGİSİ

(2+0)

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

(1+2)

14:55

 

15:40

PEYZAJ UYGULAMALARI-I

UYG.

(0+4)

YAPI BİLGİSİ

(1+1)

BOTANİK

(2+0)

MATEMATİK

(2+0)

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ UYG.

(1+2)

15:45

 

16:30

PEYZAJ UYGULAMALARI-I

UYG.

(0+4)

YAPI BİLGİSİ UYG.

(1+1)

BOTANİK

(2+0)

MATEMATİK

(2+0)

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ UYG.

(1+2)

KODU

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

0000101

TÜRK DİLİ-I

2+0

OKT. ERDİNÇ ŞENGEL

0000102

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-I

2+0

OKT.  CANSEVER TANYERİ

0000103

YABANCI DİL-I

2+0

ÖĞR.GÖR GAMZE YAŞAYANLAR

0000104

MATEMATİK

2+0

PROF. DR. ÖNDER YÜCEL

0000105

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ

2+2

DR ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

0000106

PEYZAJ ÇİZİM TEKNİĞİ-I

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ HANDAN ÇAKAR

0000115

BİTKİ EKOLOJİSİ

2+0

ÖĞR. GÖR. DR. MELTEM  WALLACE

0000125

YAPI BİLGİSİ

1+2

ÖĞR. GÖR. DR. MELTEM  WALLACE

0000127

BOTANİK

2+0

ÖĞR. GÖR. DR. MELTEM  WALLACE

0000129

PEYZAJ UYGULAMALARI-I

0+4

ÖĞR. GÖR. DR. MELTEM  WALLACE

0000131

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

1+2

ÖĞR.GÖR. CEREN LÜLECİ

0000107

ÖLÇME BİLGİSİ

2+0

DR ÖĞR. ÜYESİ ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU

0000137

KARİYER PLANLAMA

1+0

ÖĞR. GÖR. DR. MELTEM  WALLACE

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E.Ü. BAYINDIR MESLEKYÜKSEK OKULU

2020-2021 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

PEYZAJ  ve SÜS BİTKİLERİ PROGRAMI II. SINIF

 

 

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

09:00

 

09:45

PEYZAJ UYGULAMALARI-III UYG.

(0+4)

ÇİM ALAN TESİSİ VE BAKIMI

(2+2)

PEYZAJ UYGULAMALARINDA SULAMA

(2+2)

 

PEYZAJ KONSTRÜKSİYONU

(2+2)

 

09:50

 

10:35

PEYZAJ UYGULAMALARI-III UYG.

(0+4)

ÇİM ALAN TESİSİ VE BAKIMI

(2+2)

PEYZAJ UYGULAMALARINDA SULAMA

(2+2)

ARAZİ PLASTİĞİ

 (1+2)

PEYZAJ KONSTRÜKSİYONU

(2+2)

 

10:40

 

11.25       

PEYZAJ UYGULAMALARI-III UYG.

(0+4)

ÇİM ALAN TESİSİ VE BAKIMI UYG.

(2+2)

PEYZAJ UYGULAMALARINDA SULAMA UYG.

(2+2)

ARAZİ PLASTİĞİ

UYG.

(1+2)

PEYZAJ KONSTRÜKSİYONU

UYG.

(2+2)

11:30

 

12:15

PEYZAJ UYGULAMALARI-III UYG.

(0+4)

ÇİM ALAN TESİSİ VE BAKIMI UYG.

(2+2)

PEYZAJ UYGULAMALARINDA SULAMA UYG.

(2+2)

ARAZİ PLASTİĞİ

UYG.

(1+2)

PEYZAJ KONSTRÜKSİYONU

UYG.

(2+2)

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

İÇ MEKAN BİTKİLERİ

(1+2)

PEYZAJ BİTKİLERİ HASTALIKLARI

(2+0)

PERSPEKTİF ÇİZİM TEKNİĞİ

(2+2)

BİTKİ TANIMA-II

(1+2)

 

14:05

 

14:50

İÇ MEKAN BİTKİLERİ UYG.

(1+2)

PEYZAJ BİTKİLERİ HASTALIKLARI

(2+0)

PERSPEKTİF ÇİZİM TEKNİĞİ

(2+2)

BİTKİ TANIMA-II UYG.

(1+2)

 

14:55

 

15:40

İÇ MEKAN BİTKİLERİ UYG.

(1+2)

 

PERSPEKTİF ÇİZİM TEKNİĞİ UYG.

(2+2)

BİTKİ TANIMA-II UYG.

(1+2)

 

15:45

 

16:30

 

 

PERSPEKTİF ÇİZİM TEKNİĞİ UYG.

(2+2)

 

 

KODU

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

0000203

PEYZAJ KONSTRÜKSİYONU

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ HANDAN ÇAKAR

0000205

İÇ MEKAN BİTKİLERİ

1+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU

0000207

PEYZAJ BİTKİLERİ HASTALIKLARI

2+0

PROF.DR. NECİP TOSUN

0000209

PEYZAJ UYGULAMALARI-III

0+4

DR. ÖĞR. ÜYESİ HANDAN ÇAKAR

0000215

BİTKİ TANIMA-II

1+2

ÖĞR. GÖR. DR. MELTEM  WALLACE

0000217

ÇİM ALAN TESİSİ VE BAKIMI

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

0000219

PERSPEKTİF ÇİZİM TEKNİĞİ

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ HANDAN ÇAKAR

0000221

ARAZİ PLASTİĞİ

1+2

ÖĞR. GÖR. DR. MELTEM  WALLACE

0000223

PEYZAJ UYGULAMALARINDA SULAMA

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU

                 

 

 

 

 

 

 

 

E.Ü. BAYINDIR MESLEKYÜKSEK OKULU

2020-2021 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

SERACILIK PROGRAMI I. SINIF

(2020 öncesi kayıtlı öğrenciler)

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

09:00

 

09:45

 

GENEL SERACILIK (2+2)

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ (2+2)

 

TEKNİK RESİM

(2+2)

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

(2+0)

(2020 öncesi kayıt olanlar)

 

09:50

 

10:35

 

GENEL SERACILIK. (2+2)

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ (2+2)

TEKNİK RESİM

(2+2)

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

(2+0)

2020 öncesi kayıt olanlar)

 

10:40

 

11.25       

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

(2+0)

GENEL SERACILIK UYG. (2+2)

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ UYG. (2+2)

TEKNİK RESİM

UYG. (2+2)

BİTKİ MORFOLOJİSİ

(2+0) 2020 öncesi kayıt olanlar)

11:30

 

12:15

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

(2+0)

GENEL SERACILIK UYG. (2+2)

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ UYG. (2+2)

TEKNİK RESİM

UYG. (2+2)

BİTKİ MORFOLOJİSİ

(2+0) 2020 öncesi kayıt olanlar)

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

TÜRK DİLİ-I

(2+0)

SERACILIK UYGULAMALARI-I

UYG. (UYG.ALANI)

(0+4)

YABANCI DİL-I

(2+0)

 

BİTKİ MORFOLOJİSİ

(2+0)

KARİYER PLANLAMA (1+0)

14:05

 

14:50

TÜRK DİLİ-I

(2+0)

SERACILIK UYGULAMALARI-I

UYG.

(0+4)

YABANCI DİL-I

(2+0)

 

BİTKİ MORFOLOJİSİ

(2+0)

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

(1+2) 2020 öncesi kayıt olanlar)

14:55

 

15:40

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-I

(2+0)

SERACILIK UYGULAMALARI-I

UYG.

(0+4)

 

MATEMATİK

(2+0)

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

(1+2) 2020 öncesi kayıt olanlar)

15:45

 

16:30

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-I

(2+0)

SERACILIK UYGULAMALARI-I

UYG.

(0+4)

 

MATEMATİK

(2+0)

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

(1+2) 2020 öncesi kayıt olanlar)

KODU

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

0000101

TÜRK DİLİ-I

2+0

OKT. ERDİNÇ ŞENGEL

0000102

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-I

2+0

OKT.  CANSEVER TANYERİ

0000103

YABANCI DİL-I

2+0

ÖĞR.GÖR. GAMZE YAŞAYANLAR

0000107

GENEL SERACILIK

2+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ HALE DUYAR

0000110

TEKNİK RESİM

2+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ. ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU

0000119

MATEMATİK

2+0

PROF. DR. ÖNDER YÜCEL

0000125

SERACILIK UYGULAMALARI-I

0+4

DR. ÖĞR. ÜYESİ HALE DUYAR

0000127

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

1+1

ÖĞR.GÖR. CEREN LÜLECİ

0000129

BİTKİ MORFOLOJİSİ

2+0

DR. ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

0000131

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

2+0

DR.ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

0000133

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ

2+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

0000135

KARİYER PLANLAMA

1+0

DR.ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

                 

 

 

 

 

 

 

 

 

E.Ü. BAYINDIR MESLEKYÜKSEK OKULU

2020-2021 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

SERACILIK PROGRAMI II. SINIF

 

 

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

09:00

 

09:45

SULAMA

(2+2)

SERA BİTKİLERİ HASTALIKLARI VE MÜCADELESİ

(2+2)

 

SERADA SEBZE YETİŞTİRİCİLİĞİ-I

(2+2)

 

 

09:50

 

10:35

SULAMA

(2+2

SERA BİTKİLERİ HASTALIKLARI VE MÜCADELESİ

(2+2)

 

SERADA SEBZE YETİŞTİRİCİLİĞİ-I

(2+2)

 

 

10:40

 

11.25        

SULAMA UYG.

(2+2)

SERA BİTKİLERİ HASTALIKLARI VE MÜCADELESİ UYG.

(2+2)

 

SERADA SEBZE YETİŞTİRİCİLİĞİ-I UYG.

(2+2)

GENEL EKONOMİ VE PAZARLAMA

(2+0)

11:30

 

12:15

SULAMA UYG.

(2+2)

SERA BİTKİLERİ HASTALIKLARI VE MÜCADELESİ UYG.

(2+2)

 

SERADA SEBZE YETİŞTİRİCİLİĞİ-I UYG.

(2+2)

GENEL EKONOMİ VE PAZARLAMA

(2+0)

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

SERACILIK UYGULAMALARI-III

UYG.

(0+4)

İÇ MEKAN BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ-I

(2+2)

SERA TOPRAĞI

(2+2)

ORGANİK TARIM

(2+0)

 

14:05

 

14:50

SERACILIK UYGULAMALARI-III

UYG.

(0+4)

İÇ MEKAN BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ-I

(2+2)

SERA TOPRAĞI

(2+2)

ORGANİK TARIM

(2+0)

 

14:55

 

15:40

SERACILIK UYGULAMALARI-III

UYG.

(0+4)

İÇ MEKAN BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ-I UYG.

(2+2)

SERA TOPRAĞI UYG.

(2+2)

SERA ÜRÜNLERİNİN MUHAFAZASI VE PAZARA HAZIRLANMASI

(2+0)

 

15:45

 

16:30

SERACILIK UYGULAMALARI-III

UYG.

(0+4)

İÇ MEKAN BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ-I UYG.

(2+2)

SERA TOPRAĞI UYG.

(2+2)

SERA ÜRÜNLERİNİN MUHAFAZASI VE PAZARA HAZIRLANMASI

(2+0)

 

KODU

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

0000222

SERACILIK UYGULAMALARI-III

0+4

DR.ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

0000225

SERA BİTKİLERİ HASTALIKLARI VE MÜCADELESİ

2+2

PROF.DR. NECİP TOSUN

0000229

ORGANİK TARIM

2+0

DR. ÖĞR. ÜYESİ HALE DUYAR

0000233

SERADA SEBZE YETİŞTİRİCİLİĞİ-I

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ HALE DUYAR

0000231

İÇ MEKAN BİTKİLERİ YETİŞTİRİCİLİĞİ-I

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU

0000235

SERA TOPRAĞI

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

0000237

GENEL EKONOMİ VE PAZARLAMA

2+0

DOÇ.DR. HAKAN ADANACIOĞLU

0000239

SULAMA

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ. ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU

0000203

SERA ÜRÜNLERİNİN MUHAFAZASI VE PAZARA HAZIRLANMASI

2+0

DR. ÖĞR. ÜYESİ HALE DUYAR

                 

 

 

 

 

 

E.Ü. BAYINDIR MESLEKYÜKSEK OKULU

2020-2021 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ PROGRAMI I. SINIF

(2020 öncesi kayıtlı öğrenciler)

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

09:00

 

09:45

 

KARİYER

PLANLAMA

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

(1+2)

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA I

(2+2)

BİLGİ İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ

(2+2)

BİTKİ TANIMA-I (2020 öncesi kayıtlı öğrenciler )

(2+2)

 

09:50

 

10:35

BİTKİ TANIMA I

 

(1+2)

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ UYG.

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA I

(D-2)

 

BİLGİ İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ

(2+2)

 

BİTKİ TANIMA-I(2020 öncesi kayıtlı öğrenciler )

 

10:40

 

11.25       

BİTKİ TANIMA I

UYG. (1+2)

 

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ UYG

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA I UYG.

 

BİLGİ İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ

UYG. (2+2)

 

 

BİTKİ TANIMA-I(2020 öncesi kayıtlı öğrenciler )

11:30

 

12:15

BİTKİ TANIMA I

UYG. (1+2)

 

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA I UYG

BİLGİ İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ

UYG. (2+2)

 

BİTKİ TANIMA-I(2020 öncesi kayıtlı öğrenciler

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

TÜRK DİLİ-I

(2+0)

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI I

(2+2)

YABANCI DİL I

(2+0)

MATEMATİK

(2+0)

BİTKİ MORFOLOJİSİ

(2+2)

14:05

 

14:50

TÜRK DİLİ-I

 

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI I

 

YABANCI DİL I

 

MATEMATİK

 

(2+0)

BİTKİ MORFOLOJİSİ

 

(2+2)

14:55

 

15:40

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-I

(2-0)

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI I

UYG.

 

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

(2+0)

 

BİTKİ MORFOLOJİSİ

UYG.

 

15:45

 

16:30

ATATÜRK İLK. VE İNK. TARİHİ-I

 

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI I

UYG

 

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

 

 

 

BİTKİ MORFOLOJİSİ UYG.

 

 

 

KODU

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

000101

TÜRK DİLİ-I

2+0

OKT. ERDİNÇ ŞENGEL

000102

ATATÜRK İLK. VE İNKÇ TARİHİ-I

2+0

OKT. CANSEVER TANYERİ

000103

YABANCI DİL – I

2+0

ÖĞR.GÖR. GAMZE YAŞAYANLAR

000105

BİLGİ VE İLETİŞİM TEKNOLOJİSİ-I

2+2

ÖĞR.GÖR.CEREN LÜLECİ

000107

MATEMATİK

2+0

PROF.DR. ÖNDER YÜCEL

000109

BİTKİ FİZYOLOJİSİ

2+0

DR.ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

000111

BİTKİ TANIMA-I/BİTKİ TANIMA ESKİ ÖĞR.

1+2

ÖĞR. GÖR. DR. MELTEM  WALLACE

000113

ÇİM BİTKİLERİ TANIMI-I

2+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

000115

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMALARI-I

2+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ BÜLENT BUDAK

000117

BİTKİ MORFOLOJİSİ

2+2

DR.ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

000119

ÜNİVERSİTE YAŞAMINA GEÇİŞ

1+2

DR.ÖĞR.ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

 000137

KARİYER PLANLAMA

1+0

DR.ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E.Ü. BAYINDIR MESLEKYÜKSEK OKULU

2020-2021 ÖĞRETİM YILI GÜZ YARIYILI

HAFTALIK DERS PROGRAMI VE DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANLARI

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ PROGRAMI II. SINIF

 

GÜN

-------

SAAT

 PAZARTESİ   

 

SALI

 

 

ÇARŞAMBA

 

PERŞEMBE

 

CUMA

09:00

 

09:45

BİTKİ-SU-TOPRAK İLİŞKİLERİ VE ATIK YÖNETİMİ

(2+0)

ÇİM ALANLARDA SULAMA

(2+2)

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA III

(2+2)

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ

(2+2)

ÇİM ALANLARDA DRENAJ

(2+2)

 

09:50

 

10:35

BİTKİ-SU-TOPRAK İLİŞKİLERİ VE ATIK YÖNETİMİ

(2+0)

 

ÇİM ALANLARDA SULAMA

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA III

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ (2+2)

 

ÇİM ALANLARDA DRENAJ (2+2)

(D-2)

 

 

10:40

 

11.25       

 

ÇİM ALANLARDA SULAMA UYG.

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA III

UYG.

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ UYG.

 

ÇİM ALANLARDA DRENAJ

UYG.

11:30

 

12:15

 

ÇİM ALANLARDA SULAMA UYG.

 

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA III

UYG.

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ UYG.

 

ÇİM ALANLARDA DRENAJ

UYG.

12:15

13:15

 

 

 

 

 

 

13:15

 

14:00

 

 

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ

(2+2)

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ

(2+2)

GENEL EKONOMİ VE PAZARLAMA

(2+0)

14:05

 

14:50

 

 

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ

 

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ

(D-2)

 

GENEL EKONOMİ VE PAZARLAMA (2+0)

14:55

 

15:40

 

 

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ UYG.

 

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ UYG.

 

İNSAN KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ

(2+0)

15:45

 

16:30

 

 

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ UYG.

 

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ UYG.

 

İNSAN KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ (2+0)

 

 

 

 

KODU

DERSİN ADI

KREDİSİ

DERSİ VEREN ÖĞRETİM ELEMANI

000201

TOHUMLUK TEKNOLOJİSİ

2+2

DR ÖĞR. ÜYESİ BÜLENT BUDAK

000203

GENEL EKONOMİ VE PAZARLAMA

2+0

DOÇ.DR. HAKAN ADANACIOĞLU

000205

ÇİM ALANLARINDA SULAMA

2+2

ÖĞR. GÖR. DR. ÖZLEM AKAT SARAÇOĞLU

000207

ÇİM ALANLARDA DRENAJ

2+2

DR.ÖĞR.ÜYESİ ALİ SALMAN

000209

ÇİM TESİSİ ALET VE MAKİNELERİ

2+2

PROF.DR. BÜLENT ÇAKMAK

000211

İNSAN KAYNAKLARI VE YÖNETİMİ

2+0

PROF.DR. ÖNDER YÜCEL

000213

ÇİM ALAN TESİSİ VE YÖNETİMİ UYGULAMA III

2+2

DR. ÖĞR.ÜYESİ ALİ SALMAN

000215

BİTKİ-SU-TOPRAK İLİŞKİLERİ VE ATIK YÖNETİMİ

2+0

DR.ÖĞR. ÜYESİ CENK CEYHUN KILIÇ

000223

BİTKİ ÜRETİM TEKNİĞİ

2+2

DR. ÖĞR. ÜYESİ ALİ SALMAN